Kto może ubiegać się o pracę?
– Warunkiem rozpoczęcia współpracy jest posiadanie tytułu lekarza medycyny ze specjalizacją oraz minimum czteroletnie doświadczenie w zawodzie. W szczególności poszukiwani są lekarze, specjalizujący się w chorobach wewnętrznych – chirurgii, neurologii, psychiatrii, ortopedii, medycynie rodzinnej lub medycynie pracy. Znajomość podstawowej obsługi komputera oraz pakietu MS Office będzie dodatkowym atutem – informuje Wojciech Ściwiarski, rzecznik prasowy ZUS w województwie mazowieckim.
Co można zyskać, pracując w ZUS?
Zakład Ubezpieczeń Społecznych zapewnia stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, z możliwością podjęcia pracy również w niepełnym wymiarze czasu. Harmonogram może być elastycznie dostosowany do indywidualnych potrzeb.
W codziennej pracy oferowane jest wsparcie asystenckie, które ułatwia realizację bieżących obowiązków. ZUS stwarza także szerokie możliwości rozwoju zawodowego – poprzez udział w szkoleniach, seminariach, korzystanie z dodatkowego urlopu szkoleniowego oraz zdobywanie punktów edukacyjnych w ramach szkoleń organizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.
Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej:
Polecany artykuł: