9 lipca 2026 roku o godzinie 18:00 w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach odbędzie się „Festiwal Magii dla Wojtka”. Na scenie pojawią się Mateusz Zalewski, Magik ReSorek oraz Piotr Fijka „Florentino”. Każdy z nich zaprezentuje własny program, to będzie wspaniała zabawa dla młodszych i starszych widzów.
Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone dla Wojtka Krdysa, który uległ poważnemu wypadkowi, został potrącony na przejściu dla pieszych. Dziś potrzebuje kosztownego leczenia, rehabilitacji, sprzętu i ogromnego wsparcia, które może dać mu szansę na walkę o sprawność i lepsze jutro.
Biletem wstępu na występ iluzjonistów jest wpłata na specjalną skarbonkę:
- 40 zł = jedna wejściówka na Festiwal Magii
- Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach
- ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31
- 09.07.2026
- godz. 18:00
- liczba miejsc: 400
Link do skarbonki: https://www.siepomaga.pl/festiwal-iluzji-dla-wojtka