We wtorek 28 maja w Komendzie Miejskiej Policji w Siedlcach odbędzie się Dzień Otwarty. Policjanci zapraszają wszystkie osoby zainteresowane służbą.
Autor: ol.sk
Na spotkaniu w Komendzie Miejskiej Policji w Siedlcach będzie można zobaczyć jak wygląda praca funkcjonariuszy od wewnątrz i dowiedzieć się jakie wymogi trzeba spełnić, by wstąpić w policyjne szeregi. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9.00 i potrwa do 13.00.