Dzień Otwarty w ZSP nr 5 czyli siedleckiej „Budowlance”

i

Autor: Monika Półbratek Zdjęcie archiwalne

Zapowiedź

Dzień Otwarty w ZSP nr 5 czyli siedleckiej „Budowlance”

2024-04-23 17:46

Społeczność Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 5, czyli siedleckiej „Budowlanki”, zaprasza na dzień otwarty. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy czwartek, 25 kwietnia, w godz. 9.00-14. Dla uczestników organizatorzy obiecują wiele atrakcji, warsztatów i spotkań z ekspertami.

Dla odwiedzających przygotowaliśmy konstrukcje przyszłości – innowacje w budownictwie, warsztaty technologii interaktywnej, sesje programowania i tworzenia robotów oraz spotkania z ekspertami fotografii. Nasi uczniowie zapraszają również na warsztaty hair design, mody i stylizacji. Zaplanowaliśmy także warsztaty z modelowania wnętrz, w związku z uruchomieniem nowego kierunku nauczania: technik aranżacji wnętrz – informuje Przemysław Kubicki, nauczyciel przedmiotów programistycznych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 5 w Siedlcach.

Dzień otwarty w „Budowlance” odbędzie się w najbliższy czwartek, 25 kwietnia, w godzinach 9.00-14.00. Więcej informacji można znaleźć na facebookowym fanpage’u szkoły i na jej oficjalnej stronie internetowej: zsp5.edu.pl.

Dzień Otwarty w ZSP nr 5 czyli siedleckiej „Budowlance”

i

Autor: fot. Organizatorzy

Znani ludzie urodzeni w Siedlcach. Sprawdź co o nich wiesz - rozwiąż QUIZ!

Pytanie 1 z 10
Artur Boruc to piłkarz urodzony w Siedlcach. W którym klubie grał w przeszłości bramkarz?
Artur Boruc