Wypadek na Terespolskiej w Siedlcach

i

Autor: KMP Siedlce

Tragedia na drodze

Siedlce: Zmarła 42-latka ranna w wypadku na Terespolskiej. Policja szuka świadków!

2024-06-14 16:38

Wypadek na ul. Terespolskiej w Siedlcach zakończył się podwójnie tragicznie. We wtorek (11 czerwca) na miejscu zginął 32-letni motocyklista, w szpitalu zmarła kobieta kierująca samochodem.

Przypomnijmy, że do wypadku doszło 11 czerwca około 6.45 w Siedlcach przy ul. Terespolskiej 42 -latka kierująca osobówką nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu ul. Terespolską 32-letniemu motocykliście. Mężczyzna zginął na miejscu, a kobieta z ciężkimi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się uratować jej życia.

POSZUKIWANI ŚWIADKOWIE WYPADKU!

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach prowadzi śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Siedlcach w trybie art. 308 kpk w sprawie wypadku drogowego zaistniałego w dniu 11 czerwca 2024 .r w Siedlcach na ul. Terespolskiej 12 w wyniku którego na miejscu śmierć poniósł 32-letni mężczyzna kierujący motocyklem m-ki Suzuki oraz 42-letnia kobieta kierująca pojazdem m-ki Honda, która na skutek odniesionych obrażeń ciała zmarła w szpitalu tj. o czyn z art. 177§2kk. KMP Siedlce poszukuje naocznych świadków zdarzenia i prosi o kontakt pod nr tel: 47 707 23 45.

Znani ludzie urodzeni w Siedlcach. Sprawdź co o nich wiesz - rozwiąż QUIZ!

Pytanie 1 z 10
Artur Boruc to piłkarz urodzony w Siedlcach. W którym klubie grał w przeszłości bramkarz?
Artur Boruc