Spotkanie Wielkanocne Caritas

i

Autor: Caritas Caritas diecezji siedleckiej zaprasza osoby ubogie i samotne do udziału w Spotkaniach Wielkanocnych

Wielkanoc

Siedlecka Caritas zaprasza na Spotkania Wielkanocne

2024-03-29 11:42

Caritas diecezji siedleckiej zaprasza osoby ubogie i samotne do udziału w Spotkaniach Wielkanocnych, które odbędą się w Białej Podlaskiej i w Siedlcach. Organizacja przygotowała dla nich przed Świętami Wielkanocnymi świąteczne potrawy oraz paczki żywnościowe.

Spotkanie Wielkanocne w Siedlcach odbędzie się 30 marca (Wielka Sobota) o godz. 12:00 w Centrum Charytatywno-Duszpasterskim przy ul. Bpa I. Świrskiego 57. Rozpocznie się ono modlitwą, którą poprowadzi Dyrektor Caritas Diecezji Siedleckiej ks. Paweł Zazuniak. Na spotkaniu obecni biskup diecezji siedleckiej ks.Kazimierz Gurda oraz Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik.

- Czas Świąt Wielkiej Nocy jest czasem wyjątkowym, w którym zatrzymujemy się, spotykamy się w rodzinach, uczestniczymy w nabożeństwach. Jako Caritas, chcemy być - i w tej chwili - razem z biednymi, samotnymi czy w kryzysie bezdomności. To dla nich przygotujemy świąteczne spotkanie, w którym podzielimy się posiłkiem ale i - jak zawsze - będziemy razem – mówi ks. Paweł Zazuniak, dyrektor Caritas Diecezji Siedleckiej.

Spotkanie Wielkanocne w Białej Podlaskiej rozpocznie się o godz. 10:00 w budynku przy ul. Warszawskiej 15.