Tegoroczną miejską MotoWigilię w Siedlcach odwiedziły tłumy

i

Autor: fot. Monika Półbratek

Fotorelacja

Tegoroczna miejska MotoWigilia w Siedlcach zgromadziła tłumy. Zobacz zdjęcia!

2023-12-24 11:55

W 2023 roku miejska MotoWigilia w Siedlcach odbyła się w sobotę, 16 grudnia. Pogoda była bardziej jesienna niż zimowa, ale plusowa temperatura sprzyjała dłuższej zabawie. Imprezę odwiedziły prawdziwe tłumy mieszkańców miasta i regionu! Dzieci spotkały się ze Świętym Mikołajem i Klaunem Resorkiem. Nie zabrakło też wspólnego kolędowania i konkursu wokalnego dla młodych siedlczan. Więcej zobaczycie na zdjęciach!

Miejską MotoWigilię w Siedlcach rozpoczął tradycyjny poczęstunek świąteczny, przygotowany przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich. W tym samym czasie na scenie trwał występ Klauna Resorka, który poprowadził animacje dla dzieci. Grzeczne maluchy spotkały się ze Świętym Mikołajem, który wręczał im prezenty, siedząc w saniach. Podarunki ufundowały różne siedleckie firmy i instytucje. Następnie chętnie dzieciaki mogły wystąpić na scenie, biorąc udział w Konkursie Piosenek Świątecznych i Noworocznych. Nie zabrakło też tradycyjnego koncertu, który rozgrzał serca zgromadzonych.

Tegoroczna MotoWigilia odbyła się na placu Generała Sikorskiego w Siedlcach. Imprezę, jak co roku, współorganizowały różne siedleckie stowarzyszenia motoryzacyjne z Towarzystwa Silnikowego: MTZ Korba, ATV Quady Siedlce, Free Motor Bikers Siedlce, grupa Moto Siedlce, Off-Road Siedlce i NATURA-lnie 4x4. Realizację wydarzenia wsparło także Miasto Siedlce oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego.

QUIZ. POWIAT SIEDLECKI. W KTÓREJ GMINIE ZNAJDUJE SIĘ TA MIEJSCOWOŚĆ?

Pytanie 1 z 14
W której gminie znajduje się miejscowość Żebrak?