Turniej hokejowy w Siedlcach

Już 16 lutego w Siedlcach odbędzie się turniej hokejowy dla dzieci i młodzieży organizowany przez Stowarzyszenie Wybieram Hokej.

hokej
Autor: Pixers/ Creative Commons

Młodzi zagrają o Puchar prezydenta miasta Siedlce. Rywalizacja rozpocznie się o 9.00 na lodowisku przy ul. Prusa. Poza reprezentantami Siedlec w turnieju wezmą też udział drużyny z Lublina, Warszawy, Przasnysza i Piaseczna.

turniej hokeja Siedlce
Autor: Materiały prasowe/ Materiały prasowe