Zobacz zdjęcia!

Fotorelacja z 15. Jarmarku św. Stanisława w Siedlcach

2024-05-14 13:43

Wystawcy z Polski i z zagranicy, rękodzieło, produkty regionalne i występy zespołów ludowych – to atrakcje 15. Siedleckiego Jarmarku św. Stanisława. W tym roku w dn. 10 i 11 maja trwa jubileuszowa edycja tego wydarzenia. Nie zabrakło Targów Edukacyjnych, Regionalnego Święta Lasu i Kulinariady. W sobotę odbędzie się także Dzień Siedleckich Organizacji Pozarządowych.

15. Siedlecki Jarmark św. Stanisława trwa w piątek i sobotę (10 i 11 maja) w godz. 10.00-18.00 na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego i Pułaskiego w centrum Siedlec. Szczegółowy harmonogram wydarzenia znajdziecie w artykule z linka poniżej. Zobaczcie naszą galerię zdjęć!

UWAGA KIEROWCY: jarmark powoduje, niestety, utrudnienia w ruchu! W czasie jego trwania, w miarę możliwości omijajcie centrum Siedlec.

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach przypomina, że w związku z organizacją wydarzenia, zostały zamknięte dwa pasy ul. Kilińskiego na odcinku od ul. Piłsudskiego do ronda wokół kościoła Garnizonowego, a także część ul. Pułaskiego na odcinku od ul. Kochanowskiego do ul. Asza. Utrudnienia potrwają do godziny 23:00 w sobotę 11 maja.

Jarmark św. Stanisława utrudnienia mapka

i

Autor: fot. Organizatorzy

Sprawdź jak dobrze znasz Siedlce! Spróbuj przyporządkować obiekty do ich lokalizacji. To tylko 10 pytań!

Pytanie 1 z 10
Gdzie mieści się Obraz El Greco "Ekstaza św. Franciszka"