Gra Paczka

i

Autor: fot. Szlachetna Paczka

Grając w grę online, można pomóc potrzebującym. Trwa charytatywny stream „Gra Paczka”

2021-10-14 10:06

W całej Polsce trwa w tym tygodniu (w dn. od 11 do 17 października) tzw. „Gra Paczka”. To charytatywny stream, podczas którego wiodący polscy gracze prowadzą transmisje na żywo, apelując o wpłaty datków na rzecz Szlachetnej Paczki. Wolontariusze z Siedlec i okolic zapraszają do wsparcia ogólnopolskiej inicjatywy gamingowej także mieszkańców naszego regionu.

Zachęcamy również siedlczan, żeby włączyli się w akcję. To już czwarta taka gra, mająca na celu wsparcie Szlachetnej Paczki. Podczas 60 godzin charytatywnego grania można wesprzeć naszą inicjatywę, wpłacając dowolne datki bądź też pomóc samą grą. Biorąc udział w wydarzeniu, można też wygrać rozmaite nagrody – komputery, laptopy, podzespoły do sprzętu gamingowego, akcesoria dla graczy i limitowane gadżety z gier – wyjaśnia Monika Reszke, lider rejonu Siedlce Szlachetnej Paczki.

W grze można brać udział do końca tygodnia, włączając się w nią w dowolnym momencie. Na weekend zaplanowano tzw. stream główny, będący zwieńczeniem całej akcji.

Grę można znaleźć na stronie: www.grapaczka.pl. Można po prostu tam zajrzeć i wesprzeć akcję dowolną kwotą pieniężną. Jeżeli ktoś lubi grać, zachęcamy, by spróbował swoich sił. Dzięki temu może coś wygrać. Mamy nadzieję, że siedlczanie spróbują się w jakiś sposób włączyć również w taki rodzaj pomocy – dodaje Monika Reszke.

Zakończenie tegorocznej akcji gamingowej – w niedzielę, 17 października, w godzinach wieczornych.

Quiz. Kultowe gry komputerowe. Pamiętasz je z dzieciństwa?

Pytanie 1 z 10
Niezykle popularną grę "Heroes" można zaliczyć do: