II Runda Mistrzostw Polski Centralnej w Motocrossie na torze MX Czerniejew pod Siedlcami już 26 maja

i

Autor: Monika Półbratek Zawody motocyklowe na torze MX Czerniejew, zdjęcie archiwalne

Zapowiedź

II Runda Mistrzostw Polski Centralnej w Motocrossie na torze MX Czerniejew pod Siedlcami już 26 maja

2024-05-23 8:14

Ogólnopolskie zawody motocyklowe w powiecie siedleckim już 26 maja! Tego dnia kibice będą mogli obserwować zmagania zawodników, którzy przyjadą na tor MX Czerniejew na II Rundę Mistrzostw Polski Centralnej w Motocrossie. Trwają zapisy online dla osób, które chcą uczestniczyć w zawodach!

– W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sportów motorowych i wyścigów motocyklowych na zawody do Czerniejewa, gdzie w niedzielę 26 maja odbędzie się II Runda Mistrzostw Polski Centralnej w Motocrossie. Kolejny rok z rzędu, ten widowiskowy i ekstremalny sport zawita do naszego regionu! Kibice będą mogli zobaczyć zmagania w różnych klasach, od najmłodszych zawodników, którzy ukończyli zaledwie 8 lat, aż po najstarszych po 50-tce – zapowiada Tomasz Chwedczuk z Klubu Motorowego Mx Czerniejew.

Powiat siedlecki: II Runda Mistrzostw Polski Centralnej w Motocrossie

i

Autor: fot. Organizatorzy

Osoby, które chcą wystartować w wyścigu, mogą zgłaszać chęć udziału online: »LINK DO ZGŁOSZEŃ« 

Start zawodów zaplanowany jest na godzinę 12.00, a zakończenie wyścigów na godzinę 18.00. Następnie zostanie przeprowadzona dekoracja najszybszych zawodników.

Na miejscu będzie można spróbować przysmaków lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich, spotkać się z czynnymi zawodnikami sportu motorowego z całej Polski, jak również poczuć atmosferę rywalizacji, adrenalinę oraz zapach benzyny i… unoszącego się kurzu.

Wydarzenie zostało dofinansowane z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego.

ROZWIĄŻ QUIZ: zgadnij jakie to mazowieckie miasto na podstawie trzech haseł!

Pytanie 1 z 10
Miasto wielu kultur i religii, Rynek Mariacki, lustro Twardowskiego