IV LO im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach zaprasza na dzień otwarty 9 kwietnia

i

Autor: fot. Monika Półbratek

IV LO im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach zaprasza na dzień otwarty

2022-04-08 8:40

Będą pokazy, spotkania z nauczycielami i absolwentami, a także zwiedzanie budynku szkoły. Na dzień drzwi otwartych zapraszają siedlecką młodzież kadra i uczniowie IV LO im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego.

– Dzień drzwi otwartych to doskonała okazja dla uczniów klas ósmych i ich rodziców do zapoznania się z pełną ofertą edukacyjną naszej szkoły oraz zasadami rekrutacji na rok szkolny 2022/2023. Zapraszamy do udziału w pokazach i spotkaniach, do zwiedzania budynku szkoły oraz rozmów z nauczycielami. W rolę przewodników wcieli się nasza młodzież, która chętnie opowie o szkole i jej tradycjach – zaprasza Jacek Jagiełło, dyrektor szkoły.

W przyszłym roku szkolnym planowane jest także otwarcie w siedleckim „Żółkiewskim” nowego kierunku.

– Będzie to klasa humanistyczna artystyczna z historią sztuki i plastyką w zakresie rozszerzonym. Czynimy starania, aby była ona klasą patronacką Zakładu Sztuki Uniwersytetu przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, tak jak klasa biologiczno-chemiczna, która jest klasą akademicką pod patronatem UPH. Wierzę, że nasza oferta jest bardzo ciekawa dla młodych osób, które chcą się uczyć w naszej szkole. Serdecznie zapraszam do bliższego poznania placówki – dodaje dyrektor.

Jutro (9kwietnia) szkołę będzie można zwiedzać w godz. Od 10.00 do 13.00. Udostępnione dla wszystkich odwiedzających placówkę będzie wejście od ulicy Asłanowicza. Więcej informacji o dniu otwartych drzwi można znaleźć na stronie internetowej szkoły.

Sonda
Lubisz oglądać polskie programy typu talent-show?