Koncert „Śpiewnik Seweryna Krajewskiego” w Ujrzanowie pod Siedlcami

i

Autor: fot. Wikipedia

Zapowiedź imprezy

Koncert „Śpiewnik Seweryna Krajewskiego” w Ujrzanowie pod Siedlcami

2023-09-29 19:20

W związku z Międzynarodowym Dniem Muzyki oraz z Międzynarodowym Dniem Seniora, lokalne Stowarzyszenie Orzanka organizuje w koncert pod hasłem „Śpiewnik Seweryna Krajewskiego”. Impreza odbędzie się w niedzielę 1 października o 19.00 w świetlicy w Ujrzanowie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

1 października to Międzynarodowy Dzień Muzyki i jednocześnie Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. To wspaniałe okazje, by spędzić niedzielny wieczór w świecie niezapomnianych melodii Seweryna Krajewskiego, do którego przeniesie nas zespół Ambitus w składzie: Radosław Świderski – wokal, gitara akustyczna, Krzysztof Chromiński – fortepian, Andrzej Maleńczuk – bas akustyczny i Janusz Maleńczuk – instrumenty perkusyjne. Zapraszamy – mówi Grzegorz Kośny ze Stowarzyszenia Orzanka, organizator.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć najbardziej znane przeboje Seweryna Krajewskiego z czasów największej świetności Czerwonych Gitar, ale także utwory solowe artysty, w tym piosenki znane z filmów oraz napisane dla innych wykonawców.

– W tę sentymentalną podróż poniosą nas melodie takie jak: „Tak bardzo się starałem”, „Anna Maria”, „Uciekaj moje serce”, „Remedium”, „Dozwolone do lat 18”, „Ciągle pada", „Nie zadzieraj nosa”, „Szukaj mnie" czy „Nie jesteś sama" i wiele innych. Chyba wszyscy pamiętamy znakomite teksty wybitnych autorów: Magdy Czapińskiej, Krzysztofa Dzikowskiego, Jacka Cygana oraz Agnieszki Osieckiej – dodaje Grzegorz Kośny.

Przypominamy: koncert już w najbliższą niedzielę, 1 października, w Świetlicy w Ujrzanowie, na terenie gminy Siedlce. Początek o 19.00. Wstęp wolny.

Koncert „Śpiewnik Seweryna Krajewskiego” w Ujrzanowie pod Siedlcami

i

Autor: fot. Organizatorzy
Sonda
Lubisz piosenki napisane przez Jacka Cygana?