Mobilna Strefa Fortuna Pucharu Polski zagości w Siedlcach

i

Autor: fot. MKP Pogoń Siedlce

Mobilna Strefa Fortuna Pucharu Polski zagości w Siedlcach

2023-02-27 11:50

Jutro siedleccy piłkarze powalczą o historyczny półfinał. 28 lutego MKP Pogoń Siedlce zmierzy się z Górnikiem Łęczna w ramach ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski. Z tej okazji Polski Związek Piłki Nożnej wraz ze sponsorem tytularnym turnieju – Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie – przygotował dla siedleckich kibiców wyjątkową akcję. W 1/4 finału rozgrywek, trofeum Fortuna Pucharu Polski zawita do Siedlec. Na kibiców czekają też konkursy i inne atrakcje.

We wtorek 28 lutego o 17:30 w Siedlcach Pogoń zmierzy się z I-ligowym Górnikiem Łęczna w ramach ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski. Rywal Pogonistów w tabeli Fortuna I ligi plasuje się na 13 miejscu z dorobkiem 22 punktów. W miniony weekend w wyjazdowym spotkaniu uległ Resovii 0:1. Porażka sprawiła, że na stanowisku trenera nastąpiła zmiana – Marcina Prasoła zastąpił Ireneusz Mamrot. Z kolei Pogoniści w doskonałych nastrojach zainaugurowali wiosenne rozgrywki eWinner II ligi. Na własnym stadionie wyższość ekipy z Siedlec musiała uznać Garbarnia Kraków. Zespół Marka Saganowskiego zajmuje 9 miejsce. W Pogoni występuje były zawodnik Górnika – Dawid Smug.

Dla klubów biorących udział w rozgrywkach oraz dla wszystkich wiernych kibiców, jeszcze przed meczem ćwierćfinałowym przygotowana zostanie wyjątkowa niespodzianka:

Mobilną strefę Fortuna Pucharu Polski spotkacie na Stadionie Pogoni Siedlce od godziny 16:30, a w niej liczne konkursy, animacje, gadżety, a przede wszystkim trofeum Fortuna Pucharu Polski. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców! Akcja Polskiego Związku Piłki Nożnej i Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie ma na celu popularyzację rozgrywek wśród szerokiej publiczności i krzewienie postawy Fair Play. Bardzo ważna jest ekspozycja trofeum Fortuna Pucharu Polski. Umożliwi ona kibicom kontakt ze sportowcami oraz zachęci młodzież do aktywności sportowej – zgodnie z ideą: każdy ma równe szanse w sporcie – zachęca Grzegorz Koprukowiak, manager Pogoni. Jak dodaje, Fortuna Puchar Polski, zwany też Pucharem Tysiąca Drużyn, to doskonałe odzwierciedlenie tej zasady: – Biorą w nim udział drużyny zarówno amatorskie, jak i profesjonalne. To sprawia, że niejednokrotnie jesteśmy świadkami niespodziewanych czy wręcz sensacyjnych rozstrzygnięć, niesamowitych zwrotów akcji i pięknych historii, które potrafi napisać tylko sport, a w szczególności piłka nożna.

Mobilna Strefa Fortuna Pucharu Polski zagości w Siedlcach

i

Autor: fot. MKP Pogoń Siedlce
Sonda
Czy jesteś kibicem siedleckiej Pogoni?