Reprezentantka powiatu siedleckiego Olga Chojecka już w środę (7 sierpnia) zaprezentuje się w Paryżu na Igrzyskach Olimpijskich. Chodziarka wystartuje w sztafecie mieszanej na dystansie maratońskim.
Autor: FB/Olga Chojecka/ Materiały prasowe
Pochodząca z Żeliszewa Dużego w gminie Kotuń zawodniczka ma na swoim koncie liczne medale, a już w środę stanie przed szansą na walkę o najcenniejszy z medali czyli olimpijski. Zawodniczka klubu WLKS Nowe Iganie będzie reprezentowała nasz kraj w sztafecie mieszanej na dystansie maratońskim. Start chodziarzy zaplanowano o 7:30.