Panie w mundurach czytały dzieciom! Czytanie na trawie w Bibliotece Pedagogicznej w Siedlcach

i

Autor: fot. Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach

Fotorelacja z imprezy

Panie w mundurach czytały dzieciom! Czytanie na trawie w Bibliotece Pedagogicznej w Siedlcach [FOTO]

2023-06-07 13:05

W ramach XXII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, trwającego w dniach 1-7 czerwca i przebiegającego pod hasłem „Książka jest jak ogród”, w Bibliotece Pedagogicznej w Siedlcach odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Czytanie na trawie”. Panie, reprezentujące różne lokalne służby mundurowe, przeczytały książki uczniom szkół podstawowych.

Podczas spotkania w Bibliotece Pedagogicznej w Siedlcach dzieciom przeczytały książki: podkomisarz Ewelina Radomyska z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach, starszy kapitan Rozalia Remiszewska z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach, a także porucznik Magdalena Wardzyńska i szeregowa Dominika Błażejczyk z 18. Batalionu Dowodzenia w Siedlcach.

Historii o Kici Koci wysłuchały dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 17 oraz uczniowie klasy II Szkoły Podstawowej nr 1 w Siedlcach. Od przedstawicielek służb mundurowych dzieci dostały także drobne upominki. Jak informują Aneta Jasińska i Anna Mielczarek z Biblioteki Pedagogicznej w Siedlcach, wszyscy uczestnicy promującej czytelnictwo akcji „Czytanie na trawie”, zorganizowanej z okazji XXII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, byli bardzo zadowoleni i obiecali, że chętnie odwiedzą książnicę ponownie.

Sonda
Czytasz lub czytałeś(aś) dzieciom książki?