Zapowiedź

Przed nami XVIII Siedleckie Targi Pracy pod hasłem „Możesz więcej niż myślisz”!

2024-04-22 0:22

W najbliższą środę, 24 kwietnia w godz. 10.00-13.00, Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach organizuje XVIII Siedleckie Targi Pracy. Wydarzenie kierowane jest do wszystkich zainteresowanych nim mieszkańców miasta i regionu, którzy poszukują pracy bądź chcą zmienić zatrudnienie, a zwłaszcza do osób młodych! W tym roku hasło przewodnie targów brzmi: „Możesz więcej niż myślisz!”. Odbędą się w siedleckiej „Samochodówce”.

POSŁUCHAJ więcej o 18. Siedleckich Targach Pracy. Dlaczego warto je odwiedzić?
Przed nami XVIII Siedleckie Targi Pracy pod hasłem „Możesz więcej niż myślisz”!

i

Autor: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Tegoroczne Targi Pracy kierujemy do wszystkich mieszkańców naszego miasta oraz regionu, zarówno obecnych na rynku pracy, jak i młodzieży stojącej u progu wyboru swojej ścieżki zawodowej. Przyjdź i porozmawiaj z pracodawcami. Niezależnie od poziomu doświadczenia, znajdź pracę, staż i dowiedz się, jakie są trendy i w którym kierunku warto się rozwijać! Szczególnie chcielibyśmy zachęcić do udziału uczniów ostatnich klas szkół zawodowych i średnich oraz studentów, czyli młodzież, która w najbliższym czasie skończy edukację – mówi Beata Demiańczuk, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Siedlcach.

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach już po raz 18. organizuje Siedleckie Targi Pracy. Stały się one wydarzeniem cyklicznym, które zostało wpisane w stały kalendarz wydarzeń lokalnego rynku pracy. Impreza pod hasłem „Możesz więcej niż myślisz!” jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych i odbędzie się w środę 24 kwietnia w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Siedlcach, tzw. „Samochodówki”, przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 8, w godzinach 10.00-13.00. Więcej o wydarzeniu można usłyszeć w załączonym nad tekstem podcaście.

Przed nami XVIII Siedleckie Targi Pracy pod hasłem „Możesz więcej niż myślisz”!

i

Autor: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

QUIZ. POWIAT SIEDLECKI. W KTÓREJ GMINIE ZNAJDUJE SIĘ TA MIEJSCOWOŚĆ?

Pytanie 1 z 14
W której gminie znajduje się miejscowość Żebrak?