- 55-letni mieszkaniec gminy Sarnaki kierując osobową Skodą na łuku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na prawo pobocze po czym stracił panowanie nad pojazdem i zjeżdżając na lewe pobocze uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna z obrażeniami został przetransportowany do szpitala – informuje asp. Emilia Matejczuk z Komendy Powiatowej Policji w Łosicach.
Na miejscu trwają czynności mające na celu ustalenie przyczyn i przebiegu zdarzenia. Policja prosimy o stosowanie się do poleceń służb.
Na miejsce darzenia zadysponowano strażaków z PSP w Łosicach oraz OSP w Sarnakach, Hołowczycach i Serpelicach a także zespół ratownictwa medycznego i policję.