Konsola

i

Autor: Canva/https://www.canva.com/

Dla graczy

Siedlce: Turniej Mikołajowy w FC 24!

2023-11-23 17:45

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce informuje, że Siedlecka Liga Gamingowa powraca w grudniu z zaproszeniem na Turniej Mikołajowy w grę FC 24! Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 2 grudnia w sklepie Media Markt.

Jak informują organizatorzy, tym razem areną emocji dla pasjonatów gier komputerowych będzie sklep Media Markt w Siedlcach, przy ul. Brzeskiej 126. Pracownicy Agencji Rozwoju Miasta Siedlce liczą na to, że Turniej dostarczy uczestnikom mnóstwo zabawy i ekscytujących chwil. Udział w turnieju jest bezpłatny.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w turnieju mogą już teraz zarejestrować się online wypełniając formularz dostępny stronie: https://forms.gle/7xyNMiVELsvduSsG9

Bez względu na poziom doświadczenia czy umiejętności, każdy miłośnik gier może spróbować swoich sił bezpłatnie i stanąć do rywalizacji o atrakcyjne nagrody.

Turniej odbędzie się w sobotę 2 grudnia o godzinie 10:00 w sklepie Media Markt w Siedlcach. W fazie grupowej weźmie udział 64 zawodników. Do fazy pucharowej, która odbędzie się 9 grudnia, awansuje 32 graczy z fazy grupowej. Turniej dla osób powyżej 7 r. ż.

Turniej Mikołajowy to nie tylko okazja do rywalizacji, ale także świetna zabawa i możliwość spotkania innych graczy, którzy podzielają tę samą pasję.

Zarejestruj się już dziś, weź udział w Turnieju Mikołajowym w FC24 i spraw, by ten grudzień był pełen wrażeń i niespodzianek! Regulamin turnieju dostępny jest na stronie: https://arm.siedlce.pl/pl/aktualnosci/slg-turniej-mikolajkowy

turniej gaimingowy Siedlce

i

Autor: Materiały prasowe