Trzy osoby piesze ranne w wypadku na ul. Brzeskiej w Siedlcach

i

Autor: fot. Redakcja

Trzy osoby piesze ranne w wypadku na ul. Brzeskiej w Siedlcach

2023-02-15 14:29

Do potrącenia trzech osób pieszych doszło dziś (15 lutego) po południu na chodniku przy ul. Brzeskiej, w pobliżu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Siedlcach. Na miejscu pracują policjanci i strażacy.

– Otrzymaliśmy zgłoszenie, że na chodniku przy ul. Brzeskiej w Siedlcach miało miejsce zdarzenie, w wyniku którego doszło do potrącenia trzech osób pieszych. Z relacji z miejsca akcji wynika, że jedna osoba jest już w karetce, a druga osoba poszkodowana z podejrzeniem złamania nogi była pod opieką zastępu straży pożarnej, który udzielał jej na miejscu pomocy medycznej, do czasu przybycia drugiej karetki. W tej chwili trwają tam jeszcze działania, strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia – mówi mł. bryg. Paweł Kulicki, oficer prasowy PSP w Siedlcach.

Na ul. Brzeskiej, w pobliżu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Siedlcach, można się jeszcze spodziewać niewielkich utrudnień ze względu na przebywające w tym rejonie wozy strażackie i policyjne. Szczegółowe okoliczności wypadku zbada siedlecka policja. 

AKTUALIZACJA:

– Jak udało nam się ustalić, kierujący pojazdem Opel Zafira 26-letni mężczyzna, chcąc uniknąć uderzenia w poprzedzający go pojazd, zjechał na prawą stronę i wpadł na chodnik. Niestety, potrącił trzy osoby piesze, idące chodnikiem. Pokrzywdzone osoby, będące w przedziale wiekowym 40-45 lat, zostały przewiezione do szpitala. Kierowca osobówki był trzeźwy – informuje podkom. Ewelina Radomyska, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.

Informację o wypadku przekazał nam „Bartek Młynarska”. Dziękujemy!

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?