W weekend zamknięcie przejazdu na wiadukcie warszawskim w Siedlcach. Wyznaczono objazd!

i

Autor: fot. M.P.

Uwaga kierowcy!

W weekend zamknięcie przejazdu na wiadukcie warszawskim w Siedlcach. Wyznaczono objazd!

2023-10-20 11:25

W związku z realizacją inwestycji prowadzonej przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Siedlcach, w sobotę 21 października zamknięty dla ruchu będzie tzw. wiadukt warszawski w Siedlcach, w ciągu ulic ul. Warszawskiej i ul. Piłsudskiego. W czasie prowadzonych tam robót drogowych (w sobotę i w niedzielę rano), kierowcy będą musieli korzystać z wyznaczonego objazdu.

Wiadukt ma zostać zamknięty na ulicach Warszawskiej i Piłsudskiego w rejonie skrzyżowania ulic: Szkolnej, Piłsudskiego i Wojska Polskiego. Utrudnienia będą spowodowane pracami związanymi z odtworzeniem nawierzchni asfaltowej po dokonanej w tym rejonie przebudowie sieci wodociągowej i budowie sieci kanalizacji sanitarnej.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji musiało tam wykonać dwie bardzo duże magistrale. Jest to duże utrudnienie. Na sobotę przewidziano zamknięcie części ul. Piłsudskiego i będzie wykonywana ostatnia warstwa asfaltu w kierunku ulicy Wojska Polskiego i dalej, do ul. 3 Maja. Mamy nadzieję, że prace zostaną szybko wykonane. Na koniec zostanie jeszcze malowanie nowego oznakowania poziomego jezdni – informuje Wojciech Cylwik, naczelnik Wydziału Dróg Urzędu Miasta Siedlce. – Proszę kierowców o chwilę cierpliwości i zwracanie uwagi na znaki – dodaje.

Objazd został wytyczony ulicami: Kruszcową, Prądzyńskiego, Kaczorowskiego, Piaskową i 10 Lutego. Prace mają zostać zakończone w niedzielę 22 października.

W weekend zamknięcie przejazdu na wiadukcie warszawskim w Siedlcach. Wyznaczono objazd!

i

Autor: fot. PWiK
Sonda
Czy Twoim zdaniem polskie drogi są bezpieczne?