Zaginął 50-letni mieszkaniec Łukowa! [AKTUALIZACJA: zaginiony mężczyzna nie żyje!]

i

Autor: fot. KPP w Łukowie

Zaginął 50-letni mieszkaniec Łukowa! [AKTUALIZACJA: zaginiony mężczyzna nie żyje!]

2022-11-23 16:14

Policjanci z łukowskiej komendy poszukiwali w tym tygodniu 50-letniego mieszkańca miasta Łuków, który trzy tygodnie temu wyszedł z mieszkania, ale nie wrócił do domu ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. AKTUALIZACJA: niestety, Komenda Powiatowa Policji w Łukowie informuje, że zaginiony mężczyzna nie żyje.

Zaginiony mężczyzna to 50-letni Ireneusz Wiąckiewicz z Łukowa. Jest szczupłej budowy ciała, ma 175 centymetrów wzrostu, krótkie, ciemne włosy i niebieskie oczy. Ktokolwiek widział mężczyznę ze zdjęcia lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu proszony jest o skontaktowanie się z łukowską policją. Z naszych ustaleń wynika, że 50-latek trzy tygodnie temu wyszedł z domu i do chwili obecnej nie wrócił, ani też nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną – mówi asp. sztab. Marcin Józwik, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łukowie.

Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu mężczyzny lub miały w ostatnim czasie jakikolwiek kontakt z zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie pod numerem telefonu: 47 814 72 10 lub 112, ewentualnie o skontaktowanie się z najbliższą jednostką policji w swojej okolicy.

AKTUALIZACJA: 

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Łukowie, poszukiwania zostały odwołane z powodu śmierci zaginionego mężczyzny.

Poszukiwany 50-letni mieszkaniec miasta Łuków, nie żyje. W tym momencie trwają czynności, mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności śmierci mężczyzny - poinformował nas asp. sztab. Marcin Józwik z KPP w Łukowie.

Rodzinie zmarłego składamy wyrazy współczucia.

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?