zwierzoluby_siedlce

i

Autor: fot. Stowarzyszenie Zwierzoluby z Siedlec/fb

Zwierzoluby z Siedlec świętują trzecie urodziny. Będzie impreza! [AUDIO]

2020-07-22 11:37

Od ponad trzech lat pomagają porzuconym czworonogom – karmią, leczą, znajdują nowych właścicieli. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy udało się uratować ponad 2 tysiące psów, kotów i innych potrzebujących stworzeń. Stowarzyszenie Zwierzoluby z Siedlec świętuje urodziny i zaprasza na imprezę charytatywną.

Oprócz dzieci i dorosłych, mile widziane będą wasze pupile. - Będą konkursy dla psów, dzieci będą mogły malować samochody, będzie również z nami kolonia alpak i całe mnóstwo atrakcji i niespodzianek - zapowiada Małgorzata Bednarczyk ze Stowarzyszenia Zwierzoluby z Siedlec.

Podczas urodzinowej imprezy będzie można nie tylko miło i ciekawie spędzić czas, ale także pomóc bezdomnym zwierzakom. - Można nas wesprzeć datkiem, karmą, akcesoriami. Wszystko jest mile widziane i wszystko nam się przyda – podkreśla Renata Więckowska, wolontariuszka.

Stowarzyszenie Zwierzoluby działa dzięki zaangażowaniu i pomocy dzielnych wolontariuszy i datkom od ludzi dobrej woli. - Bardzo ważna jest pomoc finansowa, bo dzięki niej możemy nasze zwierzęta leczyć i utrzymywać w hotelach płatnych, bo niestety nie mamy własnego schroniska i nasze zwierzęta trafiają do płatnych hoteli i domów tymczasowych.

W ciągu trzech lat działalności „Zwierzoluby” uratowały około dwóch tysięcy porzuconych czworonogów. Potrzebujących cały czas przybywa. - Codziennie dostajemy po kilkanaście zgłoszeń o bezdomnych zwierzętach, niestety nie zawsze jesteśmy w stanie pomóc, bo najzwyczajniej w świecie czasem nie mamy ani środków finansowych, ani miejsca gdzie możemy je zabrać…

Posłuchaj całej rozmowy z wolontariuszkami Stowarzyszenia Zwierzoluby z Siedlec:

Impreza urodzinowa Zwierzolubów już niedzielę (26 lipca) na Placu gen. Sikorskiego. Początek o godz. 10.​

plakat

i

Autor: Stowarzyszenie Zwierzoluby z Siedlec Plakat

Czy rozpoznasz zwięrzę po jego fragmencie? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. Na zdjęciu jest:
zebra
"Zastawiłem Cię? Zadzwoń!" - akcja siedlczan