"Piknik dla serca" to pierwsza tego typu impreza w Siedlcach, którą wraz ze stowarzyszeniami sportowymi organizują oba siedleckie szpitale.
Autor: ol.sk/ Materiały prasoweW Siedlcach odbędzie się Piknik dla Serca
Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II i Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Siedlcach zapraszają na "Piknik dla serca". Prozdrowotna impreza odbędzie się w sobotę, 23 września, nad siedleckim zalewem. Każdy będzie mógł skorzystać z konsultacji kardiologicznych i dietetycznych a także poruszać się podczas zajęć sportowych.
Szczegóły na plakacie:
Autor: ol.sk/ Materiały prasowePiknik dla Serca odbędzie się w sobotę w Siedlcach