Lokalna artystka Bronka wydawała nowy singiel „Ostatnia stacja” z udziałem rapera Sirfaira

i

Autor: Monika Półbratek Bronka w redakcji Eski Siedlce

Muzyka

Lokalna artystka Bronka wydała nowy singiel „Ostatnia stacja” z udziałem rapera Sirfaira

2024-06-24 8:40

Na muzycznych scenach lokalnych ośrodków kultury, m.in. w Siedlcach i Łukowie, znana jest od lat. Liczy także na karierę ogólnopolską. Pochodząca z Wojcieszkowa w powiecie łukowskim Dominika Szcześniak, znana jako Bronka, niedawno wydała nowy singiel z udziałem rapera SirFaira. Posłuchajcie koniecznie!

POSŁUCHAJ więcej o najnowszym singlu Bronki OSTATNIA STACJA, o jej twórczości i planach na przyszłość:

Singiel „Ostatnia Stacja” autorstwa Bronki, z gościnnym udziałem Sirfaira, to muzyczna kolaboracja pełna emocji i energii. W utworze muzycy w emocjonalny sposób opowiadają o zakończeniu etapu wielkiej miłości. Pomimo trudności, dwie osoby decydują się na rozstanie, choć wciąż czują coś do siebie. Nie chcą jednak cofać się do początku.

Inspiracje dla swojej twórczości czerpię z życia, z różnych wydarzeń, refleksji, a także rozmów z przyjaciółmi i osobami, które spotykam. Czasami są to osoby przypadkowe, z którymi rozmawiam na różne tematy. Myślę więc, że głównie z codzienności i obserwacji tego, co gdzieś się dzieje, a także ze swoich doświadczeń życiowych, relacyjnych, czy też z sytuacji, które spotykają mnie w życiu – mówi Dominika Szcześniak, Bronka. Więcej o jej twórczości i planach na przyszłość usłyszycie w załączonym nad tekstem podcaście, nagranym niedawno w redakcji radia ESKA Siedlce.

Spotkanie dwóch wyjątkowych artystów Bronki i Sirfaira w singlu „Ostatnia Stacja” obiecuje słuchaczom nie tylko wysoką jakość muzyczną, ale także głębokie emocje i niepowtarzalne wrażenia dźwiękowe, będące odzwierciedleniem ich wszechstronności i pasji do poszukiwania nowych muzycznych ścieżek. Piosenka „Ostatnia Stacja” jest już dostępna na wszystkich platformach streamingowych. 

Wkrótce artystka planuje wydanie nowego, wakacyjnego singla. Przy stworzeniu utworu i teledysku współpracuje z Michaelem, pochodzącym z Kongo.

ROZWIĄŻ QUIZ: zgadnij jakie to mazowieckie miasto na podstawie trzech haseł!

Pytanie 1 z 10
Miasto wielu kultur i religii, Rynek Mariacki, lustro Twardowskiego