plakat

i

Autor: fot. MKP Pogoń Siedlce

MKP Pogoń Siedlce zaprasza mieszkańców na Festyn Piłkarski z okazji Dnia Dziecka

2021-05-27 11:23

Turnieje, konkursy z nagrodami, słodkie upominki i spotkanie ze sportowym celebrytą – to niektóre z atrakcji, jakie przygotował z okazji Dnia Dziecka Miejski Klub Piłkarski Pogoń Siedlce. Młodzi uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w wielu sportowych rozgrywkach, m.in. z udziałem zaproszonego gościa.

Na pewno będą podstawowe atrakcje związane z piłką, np. pokazy dotyczące różnych ćwiczeń, konkursy. Dzieci będą sobie ćwiczyć, strzelać bramki. W międzyczasie będą dla nich dostępne dmuchańce, także związane z piłką. Będzie gość, zapewne znany przynajmniej starszym osobom, o pseudonimie Gabor Turbokozak, ten, który zawsze broni. I będzie bronił strzałów naszych dzieci-uczestników. Jedną z atrakcji będzie też na pewno darmowy poczęstunek dla dzieciaków, np. w postaci kiełbasek z grilla czy darmowych słodyczy – informuje Bogdan Gniadzik, koordynator Piłkarskiego Festynu z Pogonią Siedlce.

Jak podkreślają organizatorzy, wydarzenie daje okazję do wspólnej, rodzinnej aktywności na świeżym powietrzu, której przygotowanie dla mieszkańców długo uniemożliwiały rządowe obostrzenia.

– Zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami i opiekunami, nie tylko członków naszej Akademii. Impreza ma na celu po prostu to, żeby troszeczkę rozruszać dzieci, żeby przy okazji ich rodzice mogli nabrać większego wigoru, bo ta pandemia jednak ma wpływ na nasze zachowania. Zawsze namawiam do osobistych kontaktów ze sobą. Warto, bo będą fajne atrakcje, na pewno będzie wesoło. Będziemy się starali zadowolić gusta wszystkich, a najważniejsze, to żeby dzieci miały uśmiech. Zapraszam! – dodaje Bogdan Gniadzik.

Festyn odbędzie się w najbliższą niedzielę, 30 maja, na boisku treningowym przy ul. Jana Pawła II w Siedlcach. Początek o godz. 12.00, wstęp wolny.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY
Sonda
Czy dostałeś kiedyś niespodziewany prezent?