Remont ul. Partyzantów w Siedlcach dobiegł końca i ulica jest już przejezdna. W jej rejonie trwają jeszcze dodatkowe prace

i

Autor: Monika Półbratek Ulica Partyzantów w Siedlcach jest już przejezdna, choć w jej rejonie trwają jeszcze dodatkowe roboty

Zakończono remont ulicy Partyzantów w Siedlcach, ale trwają tam dodatkowe prace

2021-12-06 9:49

Kierowcy mogą już przejechać pod wiaduktem Garwolińskim. Choć w rejonie ulicy Partyzantów w Siedlcach pracują jeszcze robotnicy, to remont został już zakończony, nowa nawierzchnia jest wykonana, a droga przejezdna. Można z niej normalnie korzystać. Sprawdziliśmy, jakiego rodzaju prace nadal są tam wykonywane.

– Termin 6 grudnia był takim terminem końcowym wykonania prac na ulicy Partyzantów w Siedlcach i ten termin został dotrzymany. Nawet w sobotę, czyli 4 grudnia po południu, można już było jechać nowo otwartą ulicą. Prace zostały zakończone – informuje Wojciech Cylwik, naczelnik Wydziału Dróg siedleckiego magistratu.

Działania, które są nadal prowadzone w tym rejonie przez pracowników tej samej firmy, to dodatkowe roboty, które nie będą mieć wpływu na ruch pojazdów (jak można zobaczyć na załączonym filmie – jest on płynny).

– Tam prace jeszcze trwają, ale to jest nowe zlecenie. Ponieważ pierwotny zakres prac nie obejmował dokończenia chodnika przy Rondzie Solidarności, to takie dodatkowe zlecenie zostało firmie przekazane. Oni to teraz dokańczają, ale nie ma to już wpływu na poruszanie się pojazdów na tej trasie. Można śmiało jechać ulicą Partyzantów – wyjaśnia naczelnik.

Także autobusy MPK kursują od dzisiaj (6 grudnia) swoją normalną trasą i nie korzystają już z obowiązujących w ciągu ostatnich kilku tygodni objazdów.

Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 11
Poniższy znak ostrzega o:
Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]
Zima atakuje w Siedlcach